APIE MUS

Sveiki atvykę į MAZDA SPECAI!


Mes esame aukšto profesionalumo Mazda automobilių aptarnavimo ir remonto centras Vilniuje. Mūsų komandos ilgametė patirtis  automobilių remonte bei jų priežiūroje, leidžia suteikti patikimas, kokybiškas paslaugas.


Mūsų tikslas yra suteikti geriausią aptarnavimą savo klientams ir maloniai nustebinti atliktų darbų kokybe. Mes naudojame tik aukščiausios klasės įrangą bei dalis, kad Jūsų automobilis būtų suremontuotas nepriekaištingai.


Mūsų MAZDA SPECAI specialistai sugeba atlikti įvairaus sudėtingumo remonto darbus, nuo mažų detalių keitimo iki didelių variklio gedimų taisymo. Mes nuolat tobuliname savo žinias ir įgūdžius, investuojame į aukščiausios kokybės technologijas, kad galėtumėme pasiūlyti geriausias ir naujausias paslaugas savo klientams. 


Esame įsipareigoję suteikti puikų klientų aptarnavimą ir pasiruošę atsakyti į bet kokius Jums rūpimus klausimus. Tad jei turite kokių nors klausimų ar norite susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis, nedvejokite ir susisiekti su mumis.


Ačiū, kad pasirinkote MAZDA SPECAI!


 

Registracija
Internetu arba +37066196199

 


Kodėl mes?

  • Mūsų patirtis - Jūsų garantija: Mes esame patikimas ir profesionalus Mazda automobilių aptarnavimo centras, sukaupęs didelę patirtį Mazda automobilių specializacijoje. Mūsų specialistai yra kvalifikuoti Mazda ekspertai, todėl galite būti tikri, kad automobilis saugiose rankose. 

  • Kodėl rinktis MAZDA SPECAI: Pasirinkite ir patirkite aukščiausio lygio autoserviso paslaugas. Siekiame, kad kiekvienas  automobilio savininkas patirtų mažiau nerimo, rūpesčių ir streso, todėl rinkitės mūsų servisą, kuris ne tik pažada, bet ir užtikrina nepriekaištingas paslaugas Jūsų automobiliui. Mumis pasitiki.

  • Mes stengiamės, kad Jūsų Mazda visada būtų tvarkinga: Mes visada stengiamės teikti paslaugas, kad Jūsų Mazda automobilis būtų užtikrintai tvarkingas ir pasiruošęs kelionei. Tinkamas automobilio eksploatavimas, tai kelias į ilgaamžiškumą.

  • Išskirtinės paslaugos Mazda automobiliui: Mūsų paslaugų asortimente yra viskas ko gali prireikti Jūsų automobilio tinkamam veikimui. Mes siūlome: reguliarią automobilio priežiūrą, kompiuterinę diagnostiką, ratų geometrijos nustatymą ir dar daugiau paslaugų. Taip pat galime paruošti Jūsų automobilį techninei apžiūrai ir suteikti reikiamas rekomendacijas bei patarimus.

  • Mes žinome, kaip prižiūrėti Mazda automobilį: Mūsų specialistai yra aukštos kvalifikacijos ir gerai supranta Mazda automobilių specifikaciją. Mes taip pat siūlome individualius sprendimus, pritaikytus Jūsų specifiniams poreikiams ir lūkesčiams.

 

Registracija
Internetu arba +37066196199